نگاهی کوتاه به چرایی های بنزین

تصاویر انتخابی

نگاهی کوتاه به چرایی های بنزین

بسته خبری

نگاهی کوتاه به چرایی های قبول کردن قیمت بنزین ازسوی رهبری

همانطوریکه همه مامیدانیم دراین خصوص درحال حاضر دولت و مجلس کاملا انسجام درونی خودشون رو از دست دادن!

لاریجانی بدون هیچ اطلاعی به نمایندگان وارد شورای سران قوا شده بود و روحانی حتی با مخالفت اکثر کابینه اش این طرح رو انتخاب کرده الان نمایندگان و احزاب مختلف دارند علیه لاریجانی و روحانی جبهه میگیرن.

(خواه #جنگ_زرگری برای پیشبرد #فتنه ، خواه به دلایل دیگر از جمله #جهل)

 

تنها کسی که داره انسجام سیاسی کشور رو حفظ میکنه #رهبری هست.

 

رهبری با وجود مخالفت خیلی ها در سخنرانی خودش فرمود:"اگر چیزی رو سران قوا تصمیم بگیرن من #حمایت میکنم"

شاید فکر کنید این حرف خیلی روحانی رو خوشحال کرده اما جالبه بدونید اونا منتظر #مخالفت رهبری با طرح #سهمیه_بندی_بنزین بودن تا زودتر این پروژه رو اجرا کنن اما با واکنش رهبری، شکست خوردن و حالا وارد مرحله جدید برای منحل کردن دولت هستن در صورتی که موفق بشن ایران به #عراق تبدیل میشه! این حرف رهبری خودش #حماسه ای بود که تا این لحظه کشور رو از جنگ داخلی نجات داده!

 

همونطور که از اخبار اطلاع دارید حتی کسانی مثل #مطهری و #ظریف صراحتا دارن با روحانی مخالفت میکنن! اما واقعا چرا؟ چرا تمام رفقای فابریک روحانی در این برهه زمانی دقیقا گیر دادن که روحانی باید استیضاح بشه و با کمال تعجب روحانی جوابی به اینها نمیده درحالیکه همیشه منتقدان رو سرکوب میکرد!!!

در حال حاضر تنها هدف اونا #منحل کردن دولت خودشونه شاید شما فکر کنید بله خیلی خوب میشه اگه دولتی به این مزخرفی هرچه سریع تر #استیضاح و منحل بشه اما آیا به این فکر کردید که درصورت ایجاد این خلاء سیاسی چه چیزی برای کشور اتفاق خواهد افتاد؟!

درصورت استیضاح یا استعفای روحانی، احتمالا جهانگیری و لاریجانی هم استعفا میدن و به دلیل برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست‌جمهوری، انتخابات مجلس و حتی خود مجلس منحل میشن و تنها رهبری و قوه‌قضاییه باقی میمونه! حالا یک خلاء سیاسی بسیار بزرگ تر از خلاء سیاسی عراق داخل ایران ایجاد میشه که قطعا پتانسیل آغاز یک جنگ داخلی رو داره.

به اطلاعات آبکی و #سانسور شده ای که رسانه های #ضد_انقلاب یا #صدا_و_سیما تحویل میدن دل خوش نکنید اوضاع عراق وحشتناکه! اوضاع عراق اعتراض نیست بلکه واقعا میشه یک جنگ داخلی خطابش کرد! کلیپ هاشو اگه دیده باشید احزاب مختلف برای به قدرت رسیدن دست به هر کاری میزنن حدود ۵۰ نفر از ماموران امنیتی عراق که درحال دفاع از #کنسولگری_ایران بودن زخمی شدن و این بجز سایر درگیری هاییه که داخل عراق همین الان درحال وقوعه. مثل آب خوردن آدم میکشن. در محور مقاومت کم نیستن امثال #مرتضی_ابراهیمی و #وسام_العلیاوی که در این فتنه ها با وحشیانه ترین شکل ها به شهادت رسیدن. -یک شکل دیگه این فتنه رو در سال ۸۸ میشه دید؛ سال ۸۸ کشور ۷ ماه تمام در #التهاب وحشتناک به سر میبرد تصور کنید همین آشوب های اخیر بخواد ۷ ماه ادامه پیدا کنه، چی به سر #مملکت میاد؟- و این درحالیه که همین پروژه توسط سعد حریری روی لبنان انجام گرفت و نتیجه داد و همین الان توسط احزاب مختلف به ویژه مقتدی صدر در عراق داره صورت میگیره همین دیروز نخست وزیر عراق اعلام استعفا کرده و درحالی که عراق با یک جنگ داخلی مواجهه تک تک مقامات سیاسی این کشور درحال فرار هستن و این در نهایت میتونه به نابودی کامل عراق منجر بشه. حتی آیت‌الله سیستانی در خطر ترور قرار داده و حشد الشعبی هشدار داده دست نااهلی سوی مرجعیت دراز شه قطع خواهیم کرد! همینطور فتنه های در لبنان علیه سید حسن نصرالله داره صورت میگیره و سعد حریری که خودش باعث نابودی های لبنانه استعفا داده و رفته بین معترضا تا قضیه رو به سمت کنار زدن سید حسن نصرالله سوق بده! درحال حاضر از عاقلانه ترین کار ها حفظ انسجام سیاسی کشوره نباید بذاریم پروژه‌ای که روی عراق و لبنان توسط ائتلاف "عربی عبری غربی" انجام گرفت روی ایران هم با مهره های روحانی و لاریجانی انجام بگیره! فتنه ۹۸ نهایت توان و زور غرب مقابل نیرو های مقاومته و در تمام محور مقاومت داره همزمان اجرا میشه. شعله مقاومتی که نتیجه صد سال مبارزه قهرمانانه است به هیچ عنوان نباید خاموش بشه! همینطور که گفتیم اگه انتخابات زودهنگام و این قضایا پیش بیاد کشور پتانسیل شروع یک جنگ داخلی توسط احزاب برای پر کردن خلاء سیاسی رو به دست میاره. رهبری حتی از آبروی خودش مایه گذاشته تا انسجام درونی دچار فروپاشی نشه. نباید در این برهه اسفناک رهبری رو تنها بگذاریم باید متحد بود این برهه وحشتناک حساسیت داره و سرنوشت همه ما بهش بنده

علی سرابی یاقوند ௹ ازحضور پر مهر شما بی نهایت سپاسگزارم௹
برچسب ها بنزین رهبری دولت

درباره ما

به وب سایت لر پرس ✋ خوش ✋ آمدید قوم لر یکی از سربلندترین اقوام ایرانی است که نقش بی بدیلی در ساختن تمدن ایرانی ایفا کرده است.مردمان لرزبان در کشورهای ایران-عراق-سوریه-چین-عمان -ترکیه- روسیه و افغانستان زندگی می کنند. لرزبان ایران در جنوب غرب کشور و در امتداد کوههای سر به فلک کشیده زاگرس سکونت دارند.لرستان پشتکوه یا ایلام امروزی از دیر باز یکی از اصلی ترین سکونتگاههای قوم لرمحسوب می شده و می شود.

جستجو

تصاویر منتخب

آرشیو

نويسندگان

لینک دوستان

اشعار لری

شبکیا اجتماعی

موضوعات

 

پایگاه تحلیلی خبری لرپرس

ارائه اخبار وتحلیل های جامع _ معرفی قوم لر _ارسال آهنگ ها و دکلمه های قدیم و جدید_ معرفی جاذبه های طبیعی باستانی گردشگری