حقیقت غدیر و اسرار نهفته در آن

تصاویر انتخابی

حقیقت غدیر و اسرار نهفته در آن

فرهنگی بسته خبری

 

‍ نگاهی کوتاه براهمیت #حقیقت_غدیرخم

حادثه غدیر آنقدر با شکوه و با عظمت است که پس از گذشت بیش از هزارو چهارصد سال همچنان مورد توجه مردم به خصوص علما و دانشمندان اسلامی اعم از شیعه و سنی است و سؤالات زیادی در مورد واقعه غدیرمحتوای غدیر و هدف غدیر وجود دارداما آنچه با مطالعه تاریخ و آثار ارزشمند علمای فداکار می توان دریافت این است که اصل ماجرای غدیر قابل انکار نیست واگرهمین اصل رابدرستی برای مردم جهان بازگوکنیم آنوقت حقیقت ومظلومیت شیعه برهمگان آشکارمی گردد...

اماانچه حائزاهمیت بوده این است که درعصرکنونی که عصرارتباطات هست میتوان برای فهم حقیقت بدرستی مشابه سازی کردکه چگونه عده ای بعداز رحلت امام ازمسیرانقلاب خارج شده باعصری که خالی ازوسایل ارتباط جمعی بوده چگونه مخالفان کتمان کردندحقایق را که نتیجه آن شکاف های عمیقی بوددردین وزمینه سازحوادث تلخی همانند غصب جایگاه امامت ،آتش زدن درب خانه دخترپیامبر بوده که درادامه آن حادثه #عاشورا ازتراوش فکری سقیفه سازان پدیدآمد.

ازپیامدهای بارز سقیفه رواج #امام_کشی ومخالفت باوارثان حقیقی خلقت بوده .

امروزه هم #سقیفه_سازان_مدرن بدنبال حذف جایگاه #ولایت_فقیه هستندکه دراین راستاازهیچ کوششی دریغ نمیکنندوفرق جماعت دیروزوامروز در اسامی بوده وگرنه نگرش همان است .

اگرحقایق #غدیر برملا گردد #تاریخ از سیاهی لبریز شود

حقیقت غدیریعنی خط بطلان برتمام اختلافات جهان اسلام 

#علی_سرابی_یاقوند

شاعروتحلیل گرسیاسی

 

#پایگاه_تحلیلی_خبری_لرپرس

@lorigeram௹ ازحضور پر مهر شما بی نهایت سپاسگزارم௹

درباره ما

به وب سایت لر پرس ✋ خوش ✋ آمدید قوم لر یکی از سربلندترین اقوام ایرانی است که نقش بی بدیلی در ساختن تمدن ایرانی ایفا کرده است.مردمان لرزبان در کشورهای ایران-عراق-سوریه-چین-عمان -ترکیه- روسیه و افغانستان زندگی می کنند. لرزبان ایران در جنوب غرب کشور و در امتداد کوههای سر به فلک کشیده زاگرس سکونت دارند.لرستان پشتکوه یا ایلام امروزی از دیر باز یکی از اصلی ترین سکونتگاههای قوم لرمحسوب می شده و می شود.

جستجو

تصاویر منتخب

آرشیو

نويسندگان

لینک دوستان

اشعار لری

شبکیا اجتماعی

موضوعات

 

پایگاه تحلیلی خبری لرپرس

ارائه اخبار وتحلیل های جامع _ معرفی قوم لر _ارسال آهنگ ها و دکلمه های قدیم و جدید_ معرفی جاذبه های طبیعی باستانی گردشگری